Dobro jutro, dober dan…..

…..prav lepo vas pozdravljava – prvič v Svetovalnici psihologinje Tamare in pedagoga Andreja.

Na spletni strani šole sva vas povabila k obisku najine svetovalnice, ki sva jo oblikovala za vas učenci osnovne šole Beltinci in za vas spoštovani starši oz. skrbniki. Vsak od nas nastalo situacijo in drugačen način življenja doživlja na svoj način; nekaterim prinaša radost in veselje, drugim spet določene pomisleke in strahove. S svojimi zapisi vam želiva polepšati čas, ki ga preživljate doma skupaj s svojo družino; ko nimate možnosti neomejenega druženja s svojimi prijatelji ali sošolci. Želela bi biti v oporo, ko se pojavi kakšna težava, ko se pojavi kakšna stiska ali pa ko bi enostavno želeli z nekom “poklepetati”. Prav tako bova na voljo vam spoštovani starši; verjameva, da je nastala situacija tudi za vas prav poseben izziv.

Zapisovala in objavljala bova različne stvari – od krajših anekdot, zabavnih video zapisov, do raznih napotkov in pomembnih informacij, kakšno krajšo anketo, v kateri vas bova povprašala za vaše mnenje,… Povabila vas bova, da stran sooblikujete s svojimi prispevki – risbicami, stripi, fotografijami vaših izdelkov (tudi kuharskih umetnin), poezijo, razmišljanji, … Vaše prispevke nama lahko pošljete na elektronski naslov: tamara.repic@osbeltinci.si ali andrej.lainscek@siol.net ali pa kar prilepite v komentar posameznega prispevka.

Pa naj bo za prvič dovolj. Rekla bova samo še: tu sva za vas!

Psihologinja Tamara in pedagog Andrej