Adventni koledar – malo drugače….

En lep prvi decembrski pozdrav – dragi učenci, spoštovani starši,…. en lep pozz vsem, ki prebirate najin blog (:

Danes sva prejela en prav poseben adventni koledar. Pripravil ga je Darko Hederih (skupaj s svojima sodelavkama), ki ste ga spoznali že v spomladanskih mesecih, ko sva objavljala njegove “Turbo namige”. Ta prav poseben adventni koledar želiva deliti z vami. Kaj nas čaka skrito za številkami – pojma nimava…. saj okenc ni moč odpirati vnaprej…. Torej nas vsak dan čaka novo presenečenjeeeeeeeeee!

Ste zraven – smo za?

Sledi uvodni nagovor g. Hederiha in povezava na “Polančičeve decembreraije”…

Spoštovani učenci,
ste danes že pogledali na koledar? Če ste pravkar, se ne motite. Res je, začel se je najbolj čarobni mesec v letu  – december. Aktiv šolskih svetovalnih delavcev in učiteljev dodatne strokovne pomoči želi po svojih močeh prispevati, da bo tudi v teh negotovih časih december – decembrski. Za vas smo pripravili poseben adventni koledar. Najdete ga na priloženi povezavi, uporaba pa je preprosta, da bolj ne bi mogla biti. Vsak dan odprete novo okence, tisto pač, ki ustreza datumu. Potem opravite zadano nalogo in dan bo takoj lepši. Kako preprosto!Želimo vam čarobni december, nam vsem pa čimprejšnje vračanje v šolske klopi. Saj si tudi vi želite, mar ne?
Aktiv ŠSD in DSP!

Za konec prilagava še razmišljanje učencev šestega razreda…. razmišljali so o poklicni prihodnosti….

……naslednjič dodava še kakšno razmišljanje o prihodnosti, karierni prihodnosti.

Vse dobro vam želiva – psihologinja Tamara in pedagog Andrej.